Najpierwsze prace


Link 13.09.2010 :: 19:11 Komentuj (3)
Korzystając z chwili odpoczynku od nauki do kampanii wrześniowej postanowiłam przedstawić swoje 3 najpierwsze prace wykonane techniką decoupage.

Zegar- jeszcze niedokończony (zostaje mi domalować niedoróbki, polakierować).

Doniczka- teraz jeszcze pokryłam ją warstwą lakieru jachtowego, dzięki czemu ładnie błyszczy. Zdjęcie było wykonane przed dodaniem tej warstwy lakieru.
Na doniczce widać, że serwetka mi się pomarszczyła :( Być może był to klej, na który wiele osób narzeka na różnego rodzaju forach, a dodatkowo jeszcze moja "zieloność". Trening czyni mistrza.

Stojaczek na długopisy na biurko- dalszy ciąg motywów jesiennych. Shabby chic+ cieniowanie, po raz pierwszy w moim wydaniu.

Tymczasem w dalszym ciągu nie wiem, jakich pędzli potrzebuję :/ Czy mają być z włosia naturalnego, czy z syntetycznego. Okrągłe, koci języczek czy z równo ściętym włosiem? Miałam nadzieję zamówić je jeszcze przed wyjazdem, ale moje pytanie na jednym z forów zostało wrzucone do jednego wielkiego worka o tytule tak ogólnym, że mam wrażenie, iż nikt mi na to nie odpowie. Chyba nie pozostaje mi nic innego jak metoda prób i błędów.