Korzystając z chwili odpoczynku od nauki do kampanii wrześniowej postanowiłam przedstawić swoje 3 najpierwsze prace wykonane techniką decoupage.

Zegar- jeszcze niedokończony (zostaje mi domalować niedoróbki, polakierować).

Doniczka- teraz jeszcze pokryłam ją warstwą lakieru jachtowego, dzięki czemu ładnie błyszczy. Zdjęcie było wykonane przed dodaniem tej warstwy lakieru.
Na doniczce widać, że serwetka mi się pomarszczyła :( Być może był to klej, na który wiele osób narzeka na różnego rodzaju forach, a dodatkowo jeszcze moja "zieloność". Trening czyni mistrza.

Stojaczek na długopisy na biurko- dalszy ciąg motywów jesiennych. Shabby chic+ cieniowanie, po raz pierwszy w moim wydaniu.

Tymczasem w dalszym ciągu nie wiem, jakich pędzli potrzebuję :/ Czy mają być z włosia naturalnego, czy z syntetycznego. Okrągłe, koci języczek czy z równo ściętym włosiem? Miałam nadzieję zamówić je jeszcze przed wyjazdem, ale moje pytanie na jednym z forów zostało wrzucone do jednego wielkiego worka o tytule tak ogólnym, że mam wrażenie, iż nikt mi na to nie odpowie. Chyba nie pozostaje mi nic innego jak metoda prób i błędów.
Name:

Komentarze:

15.09.2010, 18:32 :: 212.182.88.128
Mraugorzata
Zegar jeszcze nie jest skończony :) Dojdą cieniowania, muszę zamalować te niedoróbki przy ramce, no i polakierować. Za jakiś czas zamieszczę jego ostateczne zdjęcie (czyli najwcześniej za jakieś 2 tygodnie, bo teraz uczę się do poprawki egzaminu, a potem wyjeżdżam).

15.09.2010, 00:34 :: 89.76.218.69
kornelie.
Czy to na sprzedaż?
Kocham się w zegarze

13.09.2010, 20:48 :: 83.24.57.9
koronkowa-parasolka
Ładnie Ci to wychodzi, nie wiem jak wyglądał zegar przed Twoją pracą ale teraz wygląda bardzo przyjemnie. Powodzenia w dalszych pomysłach. :)