Przeprowadzka


Link 01.06.2011 :: 13:00 Komentuj (1)
Powoli żegnam się z fotologiem i przenoszę się na blogspota. Zmiana ta nie jest podyktowana jakimiś wadami fotologa- po prostu tak jakoś wyszło.

Zapraszam w przyszłości na:

http://www.mraugorzata.blogspot.com

Aukcja charytatywna!


Link 28.05.2011 :: 10:36 Komentuj (1)
Mam świadomość, że tego bloga odwiedza niewiele osób, ale jakby ktoś ty jednak zajrzał, to podaję link do aukcji charytatywnej, na której można kupić moją czerwoną bransoletkę ;) Myślę, że cel jest szczytny- cały dochód będzie przekazany na sfinansowanie operacji 3-letniej dziewczynki. Kliknięcie na zdjęcie spowoduje przeniesienie na aukcję:
Zapraszam serdecznie również na inne aukcje dla Meli- poniżej podaję link:
Aukcje dla MeliCandy u SweetCandyDreams ;)


Link 12.04.2011 :: 18:45 Komentuj (0)
No, u Franio się nie udało, to może spróbuję jeszcze tutaj ;)


A co do moich plecionek- cały czas męczę się z brick stitchem. I czekam na pakę z silvexu ;) Więc niedługo myślę, że coś nowego będzie ;)


No to zaczynamy!


Link 13.09.2010 :: 15:21 Komentuj (1)
Zaczynamy i na razie bardzo skromnie. Chcę na tym blogu prezentować swoje prace wykonane techniką decoupage oraz ręcznie robione kolczyki. Jeśli idzie o deco to dopiero zaczynam, więc początki będą brzydkie, nijakie, pozbawione charakteru. Ale mam nadzieję, że z czasem nabiorę wprawy i stylu, co jest tak ważne przy każdym zajęciu wymagającym minimum zdolności artystycznych.

Na razie szuka dobrego serwera, na którym mogłabym umieszczać grafikę, oraz uczę się robić zdjęcia moim przedmiotom (nie mam zielonego pojęcia o fotografii).